Flex O Fold марки FOF1040 — это оцинкованная проушина с 3 отверстиями.
Технические характеристики
| Характеристика | Значение |
|---|---|
| Марка | Flex O Fold |
| Модель | FOF1040 |
| Покрытие | Цинк (Zn) |
| Количество отверстий | 3 |
| Диаметр (Ø) | 68 мм |
| Высота (h) | 37 мм |
| Вес | 0.50 кг |
Stok Kodu
:
4016079356
FLEX O FOLD Tutya FOF1040 Zn. 3 Delikli
Henüz değerlendirme yok
Siparişe hazır
3-отверстный, оцинкованный, диаметром 68 мм и высотой 37 мм рым-болт.
Fiyatı
Stokta
₺1.542,00
Банковский перевод / eft
%6 havale indirimi
₺1.449,48
Sadece Türk Lirası'na taksit yapılabilmektedir.
Ücretsiz kargo
Teknik Bilgiler
Функции
Müşteri Geri Bildirimleri
Son Yorumlar
Bu ürün için ilk değerlendirmeyi yapan sen olabilirsin.
Henüz değerlendirme yok
Bu ürün hakkında ilk yorumu yazarak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsin.
Добавлено в корзину
Добавлено в корзину.