Ürün Açıklaması
Easterner marka Gömme Spot, 12 V çalışma voltajına sahip, kırmızı LED aydınlatma sunan kompakt bir iç aydınlatma armatürüdür. Gömme montaj tasarımı sayesinde yüzeyle aynı hizada monte edilir.
Öne Çıkan Özellikler
- LED Sayısı: 4 adet LED
- Renk: Kırmızı
- Montaj Tipi: Gömme montaj
- Kullanım Alanı: İç aydınlatma
Teknik Bilgiler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | Easterner |
| Model | Gömme Spot |
| Voltaj | 12 V |
| Çap | 72 mm |
| Yükseklik | 20 mm |
| LED Sayısı | 4 |
| Renk | Kırmızı |
Gömme Spot Kırmızı 12 V LED, tekne ve yat iç mekanlarında dekoratif ve işlevsel aydınlatma sağlamak üzere tasarlanmıştır.
Stok Kodu
:
3347119054
Easterner Gömme Spot 12 V Kırmızı
Henüz değerlendirme yok
Siparişe hazır
12V gömme tip kırmızı LED spot, 72 mm çap ve 20 mm yükseklikte, 4 led'li tasarımıyla tekne ve yat iç aydınlatması için uygundur.
Fiyatı
Stokta
₺713,08
Havale / EFT
%6 havale indirimi
₺670,30
Sadece Türk Lirası'na taksit yapılabilmektedir.
₺1.500,00 ve üzeri ücretsiz kargo
Müşteri Geri Bildirimleri
Son Yorumlar
Bu ürün için ilk değerlendirmeyi yapan sen olabilirsin.
Henüz değerlendirme yok
Bu ürün hakkında ilk yorumu yazarak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsin.
Sepete eklendi
Ürün sepetine eklendi.