Öne Çıkan Özellikler
- Gömme Montaj: Dar alanlarda şık ve bütünleşik bir aydınlatma çözümü sunar.
- Yaylı Mekanizma: Kolay ve güvenli montaj imkanı sağlar.
- Gün Işığı Rengi: Net ve doğal bir aydınlatma sağlar.
- Yüksek Verim: 6 watt güç tüketimiyle 600 lümen ışık akısı sunar.
Teknik Bilgiler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Model | Spot Lamba Yaylı Altın |
| Çalışma Voltajı | 24 V |
| Çap | 55 mm |
| Ölçüler | 70x30 mm |
| Güç | 6 W |
| Işık Akısı | 600 lümen |
| Işık Rengi | Gün Işığı |
| Malzeme | ABS çerçeve ve cam |
| Renk | Altın |
Stok Kodu
:
1451872821
Spot Lamba Yaylı Altın 24 V 70x30 Ø: 55 Mm
Henüz değerlendirme yok
Siparişe hazır
Gömme montajlı, 24 v çalışma voltajına sahip yaylı spot lamba. 6 watt gücünde, 600 lümen ışık akısı sunan gün ışığı rengindeki model, 70x30 mm ölçülerinde ve 55 mm çapında altın renkli ABS çerçeve ve cam yapısıyla dikkat çekiyor.
Fiyatı
Stokta
₺927,00
Havale / EFT
%6 havale indirimi
₺871,38
Sadece Türk Lirası'na taksit yapılabilmektedir.
₺1.500,00 ve üzeri ücretsiz kargo
Müşteri Geri Bildirimleri
Son Yorumlar
Bu ürün için ilk değerlendirmeyi yapan sen olabilirsin.
Henüz değerlendirme yok
Bu ürün hakkında ilk yorumu yazarak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsin.
Sepete eklendi
Ürün sepetine eklendi.