HELDEN MARIN АККУМУЛЯТОР 200 АМПЕР
Ключевые особенности
- Тип: Полностью необслуживаемая свинцово-кислотная АКБ
- Емкость: 200 Ампер
- Габариты (Д x Ш x В): 276 x 518 x 242 мм
- Вес: 53 кг
Техническая информация
| Характеристика | Значение |
|---|---|
| Бренд | Helden Marin |
| Тип | Свинцово-кислотная АКБ |
| Обслуживание | Полностью необслуживаемая |
| Емкость | 200 Ампер |
| Длина (Д) | 276 мм |
| Ширина (Ш) | 518 мм |
| Высота (В) | 242 мм |
| Вес | 53 кг |
Stok Kodu
:
2341439556
Helden Marin Аккумулятор 200 Ампер Д: 276 Ш: 518 В: 242 Мм 53 Кг
Henüz değerlendirme yok
Siparişe hazır
200-амперная необслуживаемая свинцово-кислотная аккумуляторная батарея.
Fiyatı
Stokta
₺17.838,00
Банковский перевод / eft
%6 havale indirimi
₺16.767,72
Sadece Türk Lirası'na taksit yapılabilmektedir.
Ücretsiz kargo
Müşteri Geri Bildirimleri
Son Yorumlar
Bu ürün için ilk değerlendirmeyi yapan sen olabilirsin.
Henüz değerlendirme yok
Bu ürün hakkında ilk yorumu yazarak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsin.
Добавлено в корзину
Добавлено в корзину.