HELDEN MARIN BATTERY 200 AMP
Key Features
- Type: Maintenance-free lead-acid battery
- Capacity: 200 Amps
- Dimensions (L x W x H): 276 x 518 x 242 mm
- Weight: 53 kg
Technical Information
| Feature | Value |
|---|---|
| Brand | Helden Marin |
| Type | Lead-Acid Battery |
| Maintenance | Maintenance-free |
| Capacity | 200 Amps |
| Length (L) | 276 mm |
| Width (W) | 518 mm |
| Height (H) | 242 mm |
| Weight | 53 kg |
Stock Code
:
2341439556
Helden Marine Battery 200 Ampere H: 276 W: 518 D: 242 Mm 53 Kg
No reviews yet
Ready to order
200 amp maintenance-free lead acid battery.
Price
In stock
₺17.838,00
Bank Transfer / EFT
%6 bank transfer / eft discount
₺16.767,72
Installment payment is only available for Turkish Lira.
Free Shipping
Customer Feedback
Latest Comments
You can be the first to review this product.
Added to cart
Product added to cart.