HELDEN MARİN AKÜ 200 AMPER
Öne Çıkan Özellikler
- Tip: Tam bakımsız kurşun asit akü
- Kapasite: 200 Amper
- Boyutlar (E x B x Y): 276 x 518 x 242 mm
- Ağırlık: 53 kg
Teknik Bilgiler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | Helden Marin |
| Tip | Kurşun Asit Akü |
| Bakım | Tam bakımsız |
| Kapasite | 200 Amper |
| En (E) | 276 mm |
| Boy (B) | 518 mm |
| Yükseklik (Y) | 242 mm |
| Ağırlık | 53 kg |
Stok Kodu
:
2341439556
Helden Mari̇n Akü 200 Amper E: 276 B: 518 Y: 242 Mm 53 Kg
Henüz değerlendirme yok
Siparişe hazır
200 amper kapasiteli, bakım gerektirmeyen kurşun asit akü.
Fiyatı
Stokta
₺17.838,00
Havale / EFT
%6 havale indirimi
₺16.767,72
Sadece Türk Lirası'na taksit yapılabilmektedir.
Ücretsiz kargo
Müşteri Geri Bildirimleri
Son Yorumlar
Bu ürün için ilk değerlendirmeyi yapan sen olabilirsin.
Henüz değerlendirme yok
Bu ürün hakkında ilk yorumu yazarak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsin.
Sepete eklendi
Ürün sepetine eklendi.