PALMA ГЕЛЕВЫЙ АККУМУЛЯТОР 120 АМПЕР
Основные характеристики
- Емкость: 120 Ампер
- Тип: Гелевый аккумулятор
- Размеры (Д x Ш x В): 173 x 333 x 216 мм
- Вес: 31 кг
Техническая информация
| Характеристика | Значение |
|---|---|
| Бренд | Palma |
| Модель / Тип | Гелевый аккумулятор |
| Емкость | 120 Ампер |
| Длина (Д) | 173 мм |
| Ширина (Ш) | 333 мм |
| Высота (В) | 216 мм |
| Вес | 31 кг |
Stok Kodu
:
914741949
Palma Гелевый Аккумулятор 120 Ампер Д: 173 Ш: 333 В: 216 Мм 31 Кг
Henüz değerlendirme yok
Siparişe hazır
Аккумулятор гелевый, емкостью 120 а·ч, размерами 173 x 333 x 216 мм и весом 31 кг.
Fiyatı
Stokta
₺13.109,63
Банковский перевод / eft
%6 havale indirimi
₺12.323,05
Sadece Türk Lirası'na taksit yapılabilmektedir.
Ücretsiz kargo
Müşteri Geri Bildirimleri
Son Yorumlar
Bu ürün için ilk değerlendirmeyi yapan sen olabilirsin.
Henüz değerlendirme yok
Bu ürün hakkında ilk yorumu yazarak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsin.
Добавлено в корзину
Добавлено в корзину.