PALMA GEL BATTERY 120 AMP
Key Features
- Capacity: 120 Amps
- Type: Gel Battery
- Dimensions (L x W x H): 173 x 333 x 216 mm
- Weight: 31 kg
Technical Information
| Feature | Value |
|---|---|
| Brand | Palma |
| Model / Type | Gel Battery |
| Capacity | 120 Amps |
| Length (L) | 173 mm |
| Width (W) | 333 mm |
| Height (H) | 216 mm |
| Weight | 31 kg |
Stock Code
:
914741949
Palma Gel Battery 120 Ampere D: 173 W: 333 H: 216 Mm 31 Kg
No reviews yet
Ready to order
120 amp capacity, 173 x 333 x 216 mm dimensions and 31 kg weight gel battery.
Price
In stock
₺13.109,63
Bank Transfer / EFT
%6 bank transfer / eft discount
₺12.323,05
Installment payment is only available for Turkish Lira.
Free Shipping
Customer Feedback
Latest Comments
You can be the first to review this product.
Added to cart
Product added to cart.