PALMA JEL AKÜ 120 AMPER
Öne Çıkan Özellikler
- Kapasite: 120 Amper
- Tip: Jel Akü
- Boyutlar (E x B x Y): 173 x 333 x 216 mm
- Ağırlık: 31 kg
Teknik Bilgiler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | Palma |
| Model / Tip | Jel Akü |
| Kapasite | 120 Amper |
| En (E) | 173 mm |
| Boy (B) | 333 mm |
| Yükseklik (Y) | 216 mm |
| Ağırlık | 31 kg |
Stok Kodu
:
914741949
Palma Jel Akü 120 Amper E: 173 B: 333 Y: 216 Mm 31 Kg
Henüz değerlendirme yok
Siparişe hazır
120 amper kapasiteli, 173 x 333 x 216 mm ölçülerinde ve 31 kg ağırlığında jel akü.
Fiyatı
Stokta
₺13.109,63
Havale / EFT
%6 havale indirimi
₺12.323,05
Sadece Türk Lirası'na taksit yapılabilmektedir.
Ücretsiz kargo
Müşteri Geri Bildirimleri
Son Yorumlar
Bu ürün için ilk değerlendirmeyi yapan sen olabilirsin.
Henüz değerlendirme yok
Bu ürün hakkında ilk yorumu yazarak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsin.
Sepete eklendi
Ürün sepetine eklendi.