PALMA ГЕЛЕВЫЙ АККУМУЛЯТОР 220 АМПЕР
Основные характеристики
- Бренд: Palma
- Тип: Гелевый аккумулятор
- Ёмкость: 220 Ампер
- Вес: 60 кг
Техническая информация
| Характеристика | Значение |
|---|---|
| Бренд | Palma |
| Модель / Тип | Гелевый аккумулятор |
| Ёмкость | 220 Ампер |
| Вес | 60 кг |
| Ширина (Ш) | 239 мм |
| Длина (Д) | 522 мм |
| Высота (В) | 217 мм |
Stok Kodu
:
2227723431
Palma Гелевый Аккумулятор 220 Ампер Д: 239 Ш: 522 В: 217 Мм 60 Кг
Henüz değerlendirme yok
Siparişe hazır
Свинцово-кислотная гелевая батарея емкостью 220 а·ч, весом 60 кг и размерами 522x239x217 мм.
Fiyatı
Stokta
₺23.037,84
Банковский перевод / eft
%6 havale indirimi
₺21.655,57
Sadece Türk Lirası'na taksit yapılabilmektedir.
Ücretsiz kargo
Müşteri Geri Bildirimleri
Son Yorumlar
Bu ürün için ilk değerlendirmeyi yapan sen olabilirsin.
Henüz değerlendirme yok
Bu ürün hakkında ilk yorumu yazarak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsin.
Добавлено в корзину
Добавлено в корзину.