PALMA JEL AKÜ 220 AMPER
Öne Çıkan Özellikler
- Marka: Palma
- Tip: Jel Akü
- Kapasite: 220 Amper
- Ağırlık: 60 Kg
Teknik Bilgiler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | Palma |
| Model / Tip | Jel Akü |
| Kapasite | 220 Amper |
| Ağırlık | 60 Kg |
| Genişlik (E) | 239 mm |
| Uzunluk (B) | 522 mm |
| Yükseklik (Y) | 217 mm |
Stok Kodu
:
2227723431
Palma Jel Akü 220 Amper E: 239 B: 522 Y: 217 Mm 60 Kg
Henüz değerlendirme yok
Siparişe hazır
220 amper kapasiteli, 60 kg ağırlığında ve 522x239x217 mm ölçülerinde jel akü.
Fiyatı
Stokta
₺23.037,84
Havale / EFT
%6 havale indirimi
₺21.655,57
Sadece Türk Lirası'na taksit yapılabilmektedir.
Ücretsiz kargo
Müşteri Geri Bildirimleri
Son Yorumlar
Bu ürün için ilk değerlendirmeyi yapan sen olabilirsin.
Henüz değerlendirme yok
Bu ürün hakkında ilk yorumu yazarak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsin.
Sepete eklendi
Ürün sepetine eklendi.