PALMA GEL BATTERY 220 AMP
Highlighted Features
- Brand: Palma
- Type: Gel Battery
- Capacity: 220 Amps
- Weight: 60 Kg
Technical Information
| Feature | Value |
|---|---|
| Brand | Palma |
| Model / Type | Gel Battery |
| Capacity | 220 Amps |
| Weight | 60 Kg |
| Width (W) | 239 mm |
| Length (L) | 522 mm |
| Height (H) | 217 mm |
Stock Code
:
2227723431
Palma Gel Battery 220 Ampere D: 239 W: 522 H: 217 Mm 60 Kg
No reviews yet
Ready to order
Jel battery with 220 ah capacity, 60 kg weight, and 522x239x217 mm dimensions.
Price
In stock
₺23.037,84
Bank Transfer / EFT
%6 bank transfer / eft discount
₺21.655,57
Installment payment is only available for Turkish Lira.
Free Shipping
Customer Feedback
Latest Comments
You can be the first to review this product.
Added to cart
Product added to cart.