Ürün Hakkında
Electrozirve Apex Tam Sinüs İnvertör NK 2000W, 12V giriş ile çalışan, 2000W gücünde bir tam sinüs invertördür. Dahili Bluetooth bağlantısı ve USB çıkışı ile donatılmıştır.
Öne Çıkan Özellikler
- Giriş Voltajı: 12 V
- Güç: 2000 W
- Dahili Bluetooth: Var
- USB Çıkışı: Var
Teknik Bilgiler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Marka | Electrozirve |
| Model | Apex NK 2000W |
| Tip | Tam Sinüs İnvertör |
| Giriş Voltajı | 12 V |
| Güç | 2000 W |
| Bluetooth | Dahili |
| USB Çıkışı | Var |
Stok Kodu
:
1094883438
Apex Tam Sinüs İnvertör NK 2000 W
Henüz değerlendirme yok
Siparişe hazır
12V girişli, 2000W tam sinüs invertör; dahili bluetooth ve USB çıkışı sunar.
Fiyatı
Stokta
₺23.078,98
Havale / EFT
%6 havale indirimi
₺21.694,24
Sadece Türk Lirası'na taksit yapılabilmektedir.
Ücretsiz kargo
Müşteri Geri Bildirimleri
Son Yorumlar
Bu ürün için ilk değerlendirmeyi yapan sen olabilirsin.
Henüz değerlendirme yok
Bu ürün hakkında ilk yorumu yazarak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsin.
Sepete eklendi
Ürün sepetine eklendi.