About the Product
The Electrozirve Apex Pure Sine Wave Inverter NK 2000W is a 2000W pure sine wave inverter operating with a 12V input. It is equipped with built-in Bluetooth connectivity and a USB output.
Key Features
- Input Voltage: 12 V
- Power: 2000 W
- Built-in Bluetooth: Yes
- USB Output: Yes
Technical Specifications
| Feature | Value |
|---|---|
| Brand | Electrozirve |
| Model | Apex NK 2000W |
| Type | Pure Sine Wave Inverter |
| Input Voltage | 12 V |
| Power | 2000 W |
| Bluetooth | Built-in |
| USB Output | Yes |
Stock Code
:
1094883438
Apex Pure Sine Wave Inverter NK 2000 W
No reviews yet
Ready to order
12V input, 2000W pure sine inverter; offers built-in bluetooth and USB output.
Price
In stock
₺23.078,98
Bank Transfer / EFT
%6 bank transfer / eft discount
₺21.694,24
Installment payment is only available for Turkish Lira.
Free Shipping
Customer Feedback
Latest Comments
You can be the first to review this product.
Added to cart
Product added to cart.