Öne Çıkan Özellikler
- Montaj Tipi: Yaylı gömme montaj
- Renk / Kaplama: Antrasit
- Malzeme: ABS çerçeve ve cam
- Işık Rengi: Gün ışığı
- Güç: 6 W
- Işık Akısı: 600 lümen
Teknik Bilgiler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Voltaj | 24 V |
| Güç | 6 W |
| Işık Akısı | 600 lümen |
| Işık Rengi | Gün ışığı |
| Malzeme | ABS çerçeve ve cam |
| Renk | Antrasit |
| Montaj Tipi | Yaylı gömme montaj |
| Ölçüler (GxY) | 70 x 30 mm |
| Çap | 55 mm |
Stok Kodu
:
2153732122
Spot Lamba Yaylı Antrasit 24 V 70x30 Ø: 55 Mm
Henüz değerlendirme yok
Siparişe hazır
Yaylı gömme montaj spot lamba; antrasit renkli ABS çerçeve ve cam, 24 v, 6 w, 600 lümen gün ışığı çıkışı, 70x30 mm ölçüler ve 55 mm çap.
Fiyatı
Stokta
₺756,96
Havale / EFT
%6 havale indirimi
₺711,54
Sadece Türk Lirası'na taksit yapılabilmektedir.
₺1.500,00 ve üzeri ücretsiz kargo
Müşteri Geri Bildirimleri
Son Yorumlar
Bu ürün için ilk değerlendirmeyi yapan sen olabilirsin.
Henüz değerlendirme yok
Bu ürün hakkında ilk yorumu yazarak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsin.
Sepete eklendi
Ürün sepetine eklendi.