Key Features
- Mounting Type: Spring-loaded flush mount
- Color / Finish: Anthracite
- Material: ABS frame and glass
- Light Color: Daylight
- Power: 6 W
- Luminous Flux: 600 lumens
Technical Information
| Feature | Value |
|---|---|
| Voltage | 24 V |
| Power | 6 W |
| Luminous Flux | 600 lumens |
| Light Color | Daylight |
| Material | ABS frame and glass |
| Color | Anthracite |
| Mounting Type | Spring-loaded flush mount |
| Dimensions (DxH) | 70 x 30 mm |
| Diameter | 55 mm |
Stock Code
:
2153732122
Spot Lamp Spring-Loaded Anthracite 24 V 70x30 Ø: 55 Mm
No reviews yet
Ready to order
Spring recessed mounting spot light; anthracite colored ABS frame and glass, 24 v, 6 w, 600 lumen daylight output, 70x30 mm dimensions and 55 mm diameter.
Price
In stock
₺756,96
Bank Transfer / EFT
%6 bank transfer / eft discount
₺711,54
Installment payment is only available for Turkish Lira.
Free shipping on orders over ₺1.500,00
Customer Feedback
Latest Comments
You can be the first to review this product.
Added to cart
Product added to cart.