Bu spot lamba, 12V elektrik sistemiyle çalışan, 70 mm çapında gömme montaj bir aydınlatma armatürüdür. Yaylı mekanizması sayesinde montajı kolaydır.
Öne Çıkan Özellikler
- Güç: 6 Watt
- Işık Akısı: 600 Lümen
- Işık Rengi: Gün Işığı
- Voltaj: 12 V
- Çap: 70 mm
- Malzeme: ABS Çerçeve ve Cam
- Renk: Krom
- Montaj Tipi: Gömme Montaj (Yaylı)
Teknik Bilgiler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Güç | 6 W |
| Işık Akısı | 600 lm |
| Işık Rengi | Gün Işığı |
| Voltaj | 12 V |
| Çap | 70 mm |
| Boyutlar | 92x35 mm |
| Malzeme | ABS, Cam |
| Renk | Krom |
| Montaj | Gömme, Yaylı |
Stok Kodu
:
3272153776
Spot Lamba Yaylı Krom 12 V 92x35 Ø: 70 Mm
Henüz değerlendirme yok
Siparişe hazır
6W, 600 lümen gün ışığı LED spot lamba. 12V, 70 mm çapında, krom yaylı ABS çerçeve ve cam gömme montaj armatür.
Fiyatı
Stokta
₺800,84
Havale / EFT
%6 havale indirimi
₺752,79
Sadece Türk Lirası'na taksit yapılabilmektedir.
₺1.500,00 ve üzeri ücretsiz kargo
Müşteri Geri Bildirimleri
Son Yorumlar
Bu ürün için ilk değerlendirmeyi yapan sen olabilirsin.
Henüz değerlendirme yok
Bu ürün hakkında ilk yorumu yazarak diğer ziyaretçilere yardımcı olabilirsin.
Sepete eklendi
Ürün sepetine eklendi.