Plastic angled LED lamp, an interior ceiling lighting product designed for boats and yachts with 12-24V electrical systems. It illuminates a wide area with 450 lumens of white light output.
Key Features
- Operating Voltage: 12-24V
- Light Output: 450 lumens
- Light Color: White LED
- Dimensions: 33x300 mm
- Material: Plastic
- Design: Angled
Technical Information
| Feature | Value |
|---|---|
| Product Type | Ceiling Lighting |
| Voltage | 12-24 V |
| Lumens | 450 lm |
| Light Color | White |
| Dimension | 33x300 mm |
| Material | Plastic |
| Mounting Type | Angled |
Stock Code
:
2933040222
Plastic Angled LED Lamp White 12-24 V
No reviews yet
Ready to order
12-24V operating voltage, 450 lumen white LED lighting, 33x300 mm plastic angled ceiling light.
Price
In stock
₺778,90
Bank Transfer / EFT
%6 bank transfer / eft discount
₺732,17
Installment payment is only available for Turkish Lira.
Free shipping on orders over ₺1.500,00
Customer Feedback
Latest Comments
You can be the first to review this product.
Added to cart
Product added to cart.