Key Features
- Number of LEDs: 6 LEDs
- Voltage: 12 V
- Light Color: Daylight
- Mounting Type: Surface Mount
- Material: Chrome
Technical Information
| Feature | Value |
|---|---|
| Diameter | 100 mm |
| Height | 20 mm |
| Number of LEDs | 6 |
| Voltage | 12 V |
| Light Color | Daylight |
| Material | Chrome |
| Mounting Type | Surface Mount |
Stock Code
:
1553875400
Chrome Ceiling Light 6 LED 12 V Daylight
No reviews yet
Ready to order
Chrome surface mount ceiling light with 6 leds, 12V daylight color temperature.
Price
In stock
₺1.629,10
Bank Transfer / EFT
%6 bank transfer / eft discount
₺1.531,35
Installment payment is only available for Turkish Lira.
Free Shipping
Customer Feedback
Latest Comments
You can be the first to review this product.
Added to cart
Product added to cart.