Chrome Spot 6 LED 12-24 V Daylight is a stylish and functional lighting product designed for recessed mounting in boat and yacht interiors.
Key Features
- Number of LEDs: 6 pcs
- Operating Voltage: 12-24 V (dual voltage)
- Light Color: Daylight
- Housing Material: Chrome plated
- Mounting Type: Recessed mounting
Technical Specifications
| Feature | Value |
|---|---|
| Diameter | 100 mm |
| Height | 12 mm |
| Number of LEDs | 6 |
| Voltage | 12-24 V |
| Light Color | Daylight |
| Material | Chrome |
| Mounting | Recessed |
Stock Code
:
3951263948
Chrome Spot 6 LED 12-24 V Daylight
No reviews yet
Ready to order
Chrome plated recessed spot light with 6 leds, 12-24V operating voltage, daylight color temperature.
Price
In stock
₺1.727,84
Bank Transfer / EFT
%6 bank transfer / eft discount
₺1.624,17
Installment payment is only available for Turkish Lira.
Free Shipping
Customer Feedback
Latest Comments
You can be the first to review this product.
Added to cart
Product added to cart.