Key Features
- Volume: 31 Liters
- Operating Voltage: 12 / 24V
- Power Consumption: 60W
- Temperature Range: Cooling between -20°C and +10°C
- Battery Protection
- Shock Resistant
- Material: Chrome
- Type: Drawer
Technical Information
| Feature | Value |
|---|---|
| Brand / Model | Drawer Refrigerator Chrome 31 LT |
| Volume | 31 Liters |
| Voltage | 12 / 24V |
| Power Consumption | 60W |
| Temperature Range | -20°C ~ +10°C |
| Dimensions | 44 x 73 x 25 cm |
| Material | Chrome |
| Features | Battery Protection, Shock Resistant |
Stock Code
:
2869665332
Drawer Refrigerator Chrome 31 LT
No reviews yet
Ready to order
31-liter chrome-plated drawer refrigerator. 12/24V operation, battery protection, and shock resistance features.
Price
In stock
₺16.796,74
Bank Transfer / EFT
%6 bank transfer / eft discount
₺15.788,94
Installment payment is only available for Turkish Lira.
Free Shipping
Customer Feedback
Latest Comments
You can be the first to review this product.
Added to cart
Product added to cart.