Product Description
PALMA brand gel battery offers 150 amp capacity. This battery, weighing 44 kg, has dimensions of 484 mm width, 170 mm length, and 241 mm height.
Key Features
- Brand: Palma
- Type: Gel Battery
- Capacity: 150 Amps
- Weight: 44 Kg
Technical Information
| Feature | Value |
|---|---|
| Brand | Palma |
| Type | Gel Battery |
| Capacity | 150 Amps |
| Width (W) | 170 mm |
| Length (L) | 484 mm |
| Height (H) | 241 mm |
| Weight | 44 Kg |
Stock Code
:
2174229433
Palma Gel Battery 150 Ampere H: 170 W: 484 D: 241 Mm 44 Kg
No reviews yet
Ready to order
Jel battery with 150 amp capacity, 44 kg weight, and 484x170x241 mm dimensions.
Price
In stock
₺17.881,75
Bank Transfer / EFT
%6 bank transfer / eft discount
₺16.808,84
Installment payment is only available for Turkish Lira.
Free Shipping
Customer Feedback
Latest Comments
You can be the first to review this product.
Added to cart
Product added to cart.