SPOT LAMP SPRING MOUNT BLACK 12 V DIAMETER: 70 MM
Key Features
- Power: 6 watts
- Luminous Flux: 600 lumens
- Light Color: Daylight
- Voltage: 12 V
- Material: ABS frame and glass
- Mounting Type: Flush mount
Technical Specifications
| Feature | Value |
|---|---|
| Diameter | 70 mm |
| Dimensions | 92x35 mm |
| Color | Black |
| Voltage | 12 V |
| Power | 6 W |
| Luminous Flux | 600 lumens |
| Light Color | Daylight |
| Material | ABS frame and glass |
| Mounting Type | Flush mount |
Stock Code
:
528424611
Spot Light Spring Black 12 V 92x35 Ø: 70 Mm
No reviews yet
Ready to order
Recessed mounted, 12V black spot light; 92x35 mm dimensions and 70 mm diameter, with ABS frame and glass construction, provides 6 watts of 600 lumens daylight.
Price
In stock
₺504,64
Bank Transfer / EFT
%6 bank transfer / eft discount
₺474,36
Installment payment is only available for Turkish Lira.
Free shipping on orders over ₺1.500,00
Customer Feedback
Latest Comments
You can be the first to review this product.
Added to cart
Product added to cart.