STAIRCASE LIGHT WHITE 12 V LED CHROME FRAME
Highlights
- 12 Volt DC operating voltage
- White LED light source
- Chrome frame coating
- 75 mm length, 35 mm width dimensions
- 25 mm hole diameter
Technical Information
| Feature | Value |
|---|---|
| Product Type | Staircase Lighting |
| Voltage | 12 V |
| Light Source | LED |
| Color | White |
| Frame Material | Chrome |
| Length | 75 mm |
| Width | 35 mm |
| Hole Diameter | 25 mm |
Stock Code
:
1964268439
Stair Light White 12 V
No reviews yet
Ready to order
12V white LED step light, chrome frame, 75x35 mm dimensions, 25 mm hole diameter.
Price
In stock
₺318,14
Bank Transfer / EFT
%6 bank transfer / eft discount
₺299,05
Installment payment is only available for Turkish Lira.
Free shipping on orders over ₺1.500,00
Customer Feedback
Latest Comments
You can be the first to review this product.
Added to cart
Product added to cart.